DRP Partners

Adana’da 2010 yılında kurulan ve bağımsız denetim unvanına sahip ilk denetim şirketi DRP independent  audit lider kurucu ortağı Vahit MENTER  tarafından kurulan şirketimiz, DRP Partners olarak faaliyetini sürdürmektedir.

DRP Partners, Yeminli Mali Müşavir  ve Mali Müşavir ünvanlı denetçi ve akademik  danışmanlarından oluşan profesyonel iş ağı ile seçkin müşterilerine; vergi hukuku, mali, ekonomi ve yatırım konularında danışmanlık, vergi denetimi, muhasebe denetimi, bağımsız denetim, yönetim danışmanlığı, yeminli mali müşavirlik, tasdik, vergi iadesi hizmetlerini başarı ile sunan oluşumdur.

DRP Partners, 30 yıla yakın mesleki tecrübeye sahip kurucu ortakları ve deneyimli ekipleri yanı sıra profesyonel çözüm ortaklarının birleşmesiyle kurulmuş güçlü bir oluşumdur. DRP Partners, ülkemizin saygın şirketlerine başarıyla hizmet vermekte, hizmet noktalarını ve faaliyet alanlarını genişletmeye devam etmektedir.

DRP Partners, yeminli mali müşavirlik, vergi müşavirliği, denetim, yönetim danışmanlığı, kurumsal danışmanlık, gelecek planlaması ile risk, konkordata ve iflas yönetimi alanlarında hizmet vermektedir.

DRP Partners; güçlü denetim kadrosu, deneyimli çözüm ortakları, dinamik altyapısı ile ulusal ve uluslararası alanda faaliyette bulunan müşterilerine zamanında, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

0
Yıllık Deneyim
0%
Deneyimli Kadro
0%
Müşteri Memnuniyeti

Kilometre Taşlarımız

Zaman Çizelgesi

12 Partnerimiz, 34 Kişilik kadromuz ile 

DRP Partners Kuruluyor

Bağımsız denetim ve danışmanlık şirketi olarak faaliyetlerine başladı.
01.11.2018

DRP independent audit kuruluyor

Bakanlık izniyle Adana'da kurulu ilk bağımsız denetim unvanına sahip şirket olarak faaliyetlerine başladı ve 2019 yılında KGK yetkisine sahip oldu.
10.03.2006

Yöneticilik Yılları

Profosyonel yöneticilik ve muhasebe uygulamalarıyla geçen 10 yıl
15.09.1989
29.09.2022

DRP Yeminli Mali Müşavirlik Şirketi kuruluyor

Vergi denetimleri, tastik hizmetleri ve vergi danışmanlığı faaliyetlerini sürdürmek üzere kuruldu.
28.12.2010

DRP Muhasebe Kuruluyor

Serbest muhasebecilik ve vergi danışmanlığı hizmetlerini sunmak üzere faaliyetlerine başladı.
01.09.1995

Meslek hayatına Giriş

Muhasebe hayatına merhaba.
Translate »